Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Profesjonalne
środki czyszczące, dezynfekujące  
i glonobójcze

Wyroby chemii basenowej.
Urządzenia do czyszczenia

Chemia gospodarcza
Wyroby chemii basenowej

Skuteczne i wydajne środki gwarantujące czystość basenów

- uzdatniające 
- dezynfekujące
- czyszczące

dla obiektów sportowych, szkolnych oraz prywatnych
Jesteśmy producentem uznanych na rynku

- kosmetyków
- produktów chemii gospodarczej
- środków BHP

Wieloletnine doświadczenie oraz doskonała cena produktów
pozwoliły pozyskać zaufanie naszych odbiorców

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty
środków do sauny.

W ofercie dostępne są już:
-mydła
-olejki zapachowe
Urządzenia do oczyszczania basenów - odkurzacze - szczotki

Dział handlowy: 52 384 58 23 tel./fax: 52 384 57 14, e-mail: biuro@gotix.com.pl

Odkurzacz ręczny Spa Wand

Punktowy ssak do basenów ogrodowych, trudno dostępnych powierzchni, narożników, wanien SPA lub kanałów rynny przelewowej. Nie wymaga żadnych podłączeń. Wyposażony w niezależny filtr ze stali nierdzewnej. W zestawie 2 dysze do czyszczenia zabrudzeń z powierzchni oraz z dna. Waga: 1,2 kg, wymiary: 7 x 7 x 144 cm. 2 lata gwarancji.

PECL-W9320018

Odkurzacze półautomatyczne

Zodiac T3

Model dla małych i średnich niecek basenowych, przeznaczony do każdego rodzaju basenów, o maksymalnych wymiarach 12 x 6 m. Łatwy w obsłudze, nie wymaga dodatkowego zasilania, podłączany do skimmera lub dedykowanego gniazda odkurzacza. Do prawidłowej pracy potrzebna jest pompa o minimalnej mocy ¾ HP. Elastyczna membranowa płetwa zapewnia dobrą mobilność, a specjalne kółko zapobiega blokowaniu odkurzacza o schody, drabinki, narożniki itp. Odkurzacz posiada automatyczny regulator ciśnienia, sterujący przepływem, zapewniający prawidłową pracę urządzenia. W zestawie znajduje się 10 metrowy wąż w 1 metrowych odcinkach. Szerokość czyszczenia 30 cm.

Waga: 1,18 kg, wymiary: 41 x 36 x 28 cm. 2 lata gwarancji.

 

PECL-W70674


 

Zodiac T5 Duo

Odkurzacz hydrauliczny przeznaczony do każdego rodzaju basenów, o maksymalnych wymiarach 6 x 12m. Wykonany w opatentowanej technologii Diacyclone, która zwiększa wydajność ssania nawet o 40%. Technologia sterowania Duo (DTC): dzięki unikalnej budowie podstawy z dwóch elastycznych części, odkurzacz jest bardziej stabilny, a czyszczenie powierzchni jest jeszcze dokładniejsze. Urządzenie posiada odpowiednio ukształtowany element zabezpieczający przed blokowaniem się o wystające elementy niecki. Zasilanie za pomocą pompy obiegowej z systemu filtracji basenu o minimalnej mocy ¾ HP. Odkurzacz posiada automatyczny regulator ciśnienia, sterujący przepływem, zapewniający prawidłową pracę urządzenia. W zestawie znajduje się 12 metrowy elastyczny wąż w 1 metrowych odcinkach z systemem łączenia Twist Lock. Szerokość czyszczenia 44 cm. Waga: 1,4 kg, wymiary: 44 x 43 x 22 cm. 3 lata gwarancji.

 

PECL-W78046

 

 

 

Zodiac MX 8

MX8 jest przedstawicielem nowej rodziny robotów hydraulicznych o wielkich możliwościach. Predefiniowany program nawigacji X-DRIVE zapewnia skuteczne czyszczenie wszystkich powierzchni. Drobnoziarnisty filtr zapewnia optymalną filtrację zanieczyszczeń. Gąsienicowy napęd zapewnia stabilność i możliwość dotarcia do każdej części basenu. Odkurzacz czyści zarówno dno, jak i ściany basenu. Za pomocą jednego przycisku można dostać się do silnika urządzenia. Model przeznaczony do każdego rodzaju basenów o maksymalnej wielkości 6 x 12 m.

Zasilanie za pomocą pompy obiegowej z systemu filtracji basenu o minimalnej mocy ¾ HP. W zestawie znajduje się 12 metrowy elastyczny wąż w 1 metrowych odcinkach z systemem łączenia Twist Lock. Prędkość czyszczenia 8 m/min. Szerokość czyszczenia 36 cm.

Waga głowicy: 3,2 kg, wymiary: 41 x19 x 22 cm. 2 lata gwarancji.

PECL-W70668

 

 

 

Prefiltr do odkurzaczy półautomatycznych

Prefiltr kompatybilny ze standardowymi wężami odkurzaczy ZODIAC (także z systemem Twist-Lock), działa na zasadzie wirówki i wyłapuje największe zanieczyszczenia i montowany jest w pobliżu skimmera. Wymiary 23 x 19 x 28 cm, waga 1 kg. Odciąża prefiltr pompy oraz sam filtr. Łatwe opróżnianie komory.

 

PECL-CYCL

 

 

 

 

Odkurzacz półautomatyczny PERAQUA OCEAN VAC 2FUN

 

Odkurzacz marki Peraqua dla wszelkiego typu basenów o maksymalnej wielkości 10x5 m. Ze wzgledu na koła o dobrej przyczepności i przemyślaną konstrukcję świetnie radzi sobie z przeszkodami w niecce. W zestawie 10 m przewodu, adapter i pływak.

PECL-71998

 

 

 

 

 

 

 

SZUKAJ

Polecamy

Basen systemowy BARI
Basen Systemowy KRETA SPEZIAL tzw. ósemka
Basen systemowy prostokątny STYROPOL
Odkurzacz publiczny HEXAGONE z kamerą
Koncentrat zapachowy do sauny
Stabilizowany podchloryn sodu ChlorTix

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.